Partnerzy


Partnerzy


Partnerzy Instytucjonalni


Partnerzy VIP


Mi-Studio to firma, która już od 2003 roku doradza i pomaga przedsiębiorcom z całej Polski. Mi-Studio budują specjaliści dziedziny ekonomi i finansów, PR-u i marketingu oraz prawa. Nasza firma może pochwalić się wieloletnią praktyką zarządzania biznesem w różnych branżach, począwszy od przemysłu i usługi, po działalność artystyczną. Nasz oferta skierowana jest głównie do firm, które działają już wiele lat polskim rynku, a doświadczają w tym momencie dużych trudności. Otwarci jesteśmy również na autorów Start Up-ów, dla których w początkowym okresie wchodzenia na rynek, możemy zapewnić wszelkie konieczne instrumenty, jakimi dysponuje nasza firma. Poza działalnością czysto biznesową angażujemy się w projekty promujące Wrocław i Dolny Śląsk. Również w tym celu powołaliśmy Fundację Rozwoju Kultury we Wrocławiu i działający przy niej Klub Biznesu. E-Mail: biuro@mi-studio.com | Tel: +48 607 410 420 | WWW: www.mi-studio.com
Lody Carte d’Or to oryginalne i doskonałe połączenia smaków.Wysokiej jakości dodatki sprawiają, że lody Carte D’Or spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zaskakujące kompozycje smakowe to gwarancja niezwykłej przyjemności z każdą łyżeczką i prawdziwej rozkoszy dla podniebienia. Oryginalny kształt rozetek podkreśla wyjątkowy charakter lodów, którym naprawdę trudno się oprzeć. WWW: www.unilever.com
Froneri – nowa, dynamiczna, globalna spółka joint-venture w segmencie lodów i mrożonek. W październiku 2016 roku Nestlé i R&R z powodzeniem wprowadziły na rynek nową firmę joint-venture w sektorze lodów i mrożonek tworząc markę Froneri. Froneri łączy działalność Nestlé i R&R prowadzoną na rynku lodów w Europie, na Bliskim Wschodzie (z wyłączeniem Izraela), Argentynie, Australii, Brazylii, Filipinach i Południowej Afryce. Obejmuje również europejski rynek mrożonek Nestlé (z wyłączeniem pizzy i mrożonek na rynku detalicznym we Włoszech) oraz biznes mleczarskich produktów chłodniczych prowadzony na Filipinach. Obecnie Froneri działa w ponad 20 krajach na całym świecie, zatrudnia około 12 500 osób. Siedziba spółki znajduje się w Wielkiej Brytanii. Froneri buduje swoją pozycję, opierając się na doświadczeniu w branży i biznesie gwarantowanym przez Nestlé i R&R. Przewodniczącym rady nadzorczej został Luis Cantarell, wiceprezes Nestlé na Europę, Afrykę Północną i Bliski Wschód, a prezesem Ibrahim Najafi, wcześniej pełniący funkcję CEO R&R. WWW: www.scholler.com.pl/pl

Partnerzy Złoci


Pepsi Max, napój gazowany typu Cola o maksymalnym smaku, bez cukru. Sięgnij po Pepsi Max, której znaczenie wzrasta z roku na rok, dzięki ograniczeniu spożycia cukrów. Świat jest pełen ludzi i marek, którzy składają nam nierealistyczne obietnice, które nieczęsto są prawdziwe. Czas zignorować to i, podążać za własnym smakiem i odkryć coś, co jest prawdziwe w świecie bzdur. Nie idź na kompromisy i oczekuj maksymalnych doznań. Świetna formuła ZERO CUKRU nie wpływa na smak. Przeprowadziliśmy wyzwanie smaku w 2021 r., a ich wyniki pokazują, że aż 62% Konsumentów wybrało Pepsi Max. Ciesz się smakiem Pepsi Max, Maximum Smaku, Zero Cukru. WWW: https://pepsi.pl/warianty/pepsi-bez-kalorii/
ARP S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100-procentowym udziałem Skarbu Państwa. Wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, a także w realizacji procesów restrukturyzacji, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiej gospodarki.
Coca‑Cola to najpopularniejszy i najchętniej kupowany napój gazowany w historii, jak również najlepiej znany produkt na świecie. W 2008 r. Coca‑Cola po raz ósmy z rzędu została uznana najcenniejszą marką świata. Międzynarodowa firma konsultingowa Interbrand oszacowała jej wartość na prawie 67 miliardów dolarów. A wszystko zaczęło się 8 maja 1886 r., gdy dr John S. Pemberton, farmaceuta z Atlanty stworzył aromatyczny, zabarwiony karmelem syrop, który po wymieszaniu z wodą sodową sprzedawał z saturatora po pięć centów za szklankę. Do dziś Coca‑Cola jest wytwarzana wciąż w ten sam sposób. Bez dodatku konserwantów ani sztucznych aromatów.
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG. Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez 185 tys. km gazociągów. PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu.
Zgodnie ze swoim hasłem „Sharing Passion & Performance” grupa Yamaha pomaga wzbogacać życie ludzi każdego dnia. Od momentu założenia w 1887 roku zaoferowała światu bogaty zakres produktów i usług ukierunkowanych na dźwięk i muzykę, by wszędzie tworzyć emocje i inspiracje, radośnie podkreślając muzykę w życiu, edukacji i kulturze.

Restauracja Letnia to niepowtarzalne miejsce we Wrocławiu dzięki atrakcyjnemu położeniu na terenie ZOO. Restauracja organizuje bankiety, wesele, pikniki, imprezy okolicznościowe, wieczory wigilijne i bale karnawałowe. „Letnia” to także oryginalne miejsce na organizację różnego rodzaju eventów. M.in. koncertów symfonicznych, recitali, konferencji i szkoleń, akcji promocyjnych, charytatywnych oraz turniejów.

Wspaniała obsługa, niepowtarzalny klimat restauracji i otoczenia po zmroku pozostawia niezapomniane wrażenia. W otoczeniu restauracji znajdują się podświetlane ogródki letnie na ok. 300 miejsc, stylowe, stałe grille. Oprócz tego trawnik piknikowy o pow. 800 mkw, a w sąsiedztwie staw z dzikim ptactwem i wybieg dla żubrów. Restauracja świadczy również sezonowo: od wiosny do jesieni, usługi gastronomiczne dla gości odwiedzających ZOO. Sala weselna Wrocław – Restauracja Letnia.

E-Mail: imprezy@letnia.com | Tel: +48 691 704 119 | WWW: Letnia.com

Krajowy Instytut Kontroli Biznesowej, to grupa specjalistów z różnych dziedzin prawa, ekonomii, rachunkowości i podatków, z doświadczeniem w instytucjach państwowych i renomowanych firmach doradczych. Świadczymy usługi szkoleniowe i doradcze m.in. z zakresu procedury kontroli biznesowej, rachunkowości, audytu podatkowego, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nieprawidłowościom i oszustwom, a także analizy śledczej.

E-Mail: sekretariat@kikb.pl | Tel: +48 22 777 40 80 | WWW: kikb.pl

Partnerzy Medialni


Partnerzy Koncertów


Partner koncertów w latach 2018-2020

Hotel Sofitel Wroclaw Old Town to zachwycające miejsce w samym sercu zabytkowego miasta Wrocławia, gdzie pełna życia lokalna kultura spotyka się z francuskim szykiem.

Hotel oferuje 205 pokoi, w tym 15 apartamentów, z których jeden ma 140m2 powierzchni. Strefa biznesowa również figuruje w ofercie hotelu obok komfortowo urządzonego foyer. Na wyjątkowe spotkania i uroczyste wydarzenia przeznaczonych jest 10 naturalnie nasłonecznionych i doświetlonych, w pełni wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych.

Partner koncertów II-IV 2019 WEX Facility Management jest prężnie rozwijającym się zespołem pochodzącym z różnych branż, które ściśle są od siebie zależne i pomagają nam w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie w sektorze zarządzania nieruchomościami.
Partner koncertu 20.06.2019 Firma Orliman powstała w latach 30-tych XX wieku, na południu Hiszpanii w Valencji, jako firma rodzinna. Przedmiotem jej działalności było holistyczne podejście do pacjenta począwszy od diagnostyki ortopedycznej poprzez poradę lekarską do indywidualnego wytwarzania i doboru środków zaopatrzenia ortopedycznego.
Partner koncertów w latach 2019-2021 Fundacja Team400 zajmuje się promocją prozdrowotnej aktywności i kultury fizycznej ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska.Przy współpracy z wieloma instytucjami prywatnymi i publicznymi realizuje liczne programy edukacyjne, usprawniające, motywacyjne i leczniczo-terapeutyczne.