Partnerzy


Partnerzy


Partnerzy Instytucjonalni


Partnerzy VIP


Mi-Studio to firma, która już od 2003 roku doradza i pomaga przedsiębiorcom z całej Polski. Mi-Studio budują specjaliści dziedziny ekonomi i finansów, PR-u i marketingu oraz prawa. Nasza firma może pochwalić się wieloletnią praktyką zarządzania biznesem w różnych branżach, począwszy od przemysłu i usługi, po działalność artystyczną. Nasz oferta skierowana jest głównie do firm, które działają już wiele lat polskim rynku, a doświadczają w tym momencie dużych trudności. Otwarci jesteśmy również na autorów Start Up-ów, dla których w początkowym okresie wchodzenia na rynek, możemy zapewnić wszelkie konieczne instrumenty, jakimi dysponuje nasza firma. Poza działalnością czysto biznesową angażujemy się w projekty promujące Wrocław i Dolny Śląsk. Również w tym celu powołaliśmy Fundację Rozwoju Kultury we Wrocławiu i działający przy niej Klub Biznesu. E-Mail: biuro@mi-studio.com | Tel: +48 607 410 420 | WWW: www.mi-studio.com

Lody Carte d’Or to oryginalne i doskonałe połączenia smaków.Wysokiej jakości dodatki sprawiają, że lody Carte D’Or spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zaskakujące kompozycje smakowe to gwarancja niezwykłej przyjemności z każdą łyżeczką i prawdziwej rozkoszy dla podniebienia. Oryginalny kształt rozetek podkreśla wyjątkowy charakter lodów, którym naprawdę trudno się oprzeć. WWW: www.unilever.com

Partnerzy Złoci


Zgodnie ze swoim hasłem „Sharing Passion & Performance” grupa Yamaha pomaga wzbogacać życie ludzi każdego dnia. Od momentu założenia w 1887 roku zaoferowała światu bogaty zakres produktów i usług ukierunkowanych na dźwięk i muzykę, by wszędzie tworzyć emocje i inspiracje, radośnie podkreślając muzykę w życiu, edukacji i kulturze.

Froneri – nowa, dynamiczna, globalna spółka joint-venture w segmencie lodów i mrożonek. W październiku 2016 roku Nestlé i R&R z powodzeniem wprowadziły na rynek nową firmę joint-venture w sektorze lodów i mrożonek tworząc markę Froneri. Froneri łączy działalność Nestlé i R&R prowadzoną na rynku lodów w Europie, na Bliskim Wschodzie (z wyłączeniem Izraela), Argentynie, Australii, Brazylii, Filipinach i Południowej Afryce. Obejmuje również europejski rynek mrożonek Nestlé (z wyłączeniem pizzy i mrożonek na rynku detalicznym we Włoszech) oraz biznes mleczarskich produktów chłodniczych prowadzony na Filipinach. Obecnie Froneri działa w ponad 20 krajach na całym świecie, zatrudnia około 12 500 osób. Siedziba spółki znajduje się w Wielkiej Brytanii. Froneri buduje swoją pozycję, opierając się na doświadczeniu w branży i biznesie gwarantowanym przez Nestlé i R&R. Przewodniczącym rady nadzorczej został Luis Cantarell, wiceprezes Nestlé na Europę, Afrykę Północną i Bliski Wschód, a prezesem Ibrahim Najafi, wcześniej pełniący funkcję CEO R&R. WWW: www.scholler.com.pl/pl

Hotel Sofitel Wroclaw Old Town to zachwycające miejsce w samym sercu zabytkowego miasta Wrocławia, gdzie pełna życia lokalna kultura spotyka się z francuskim szykiem.

Hotel oferuje 205 pokoi, w tym 15 apartamentów, z których jeden ma 140m2 powierzchni. Strefa biznesowa również figuruje w ofercie hotelu obok komfortowo urządzonego foyer. Na wyjątkowe spotkania i uroczyste wydarzenia przeznaczonych jest 10 naturalnie nasłonecznionych i doświetlonych, w pełni wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych.

E-Mail: h5345@sofitel.com | Tel: +48 71 358 83 00 | WWW: Sofitel.com

Krajowy Instytut Kontroli Biznesowej, to grupa specjalistów z różnych dziedzin prawa, ekonomii, rachunkowości i podatków, z doświadczeniem w instytucjach państwowych i renomowanych firmach doradczych. Świadczymy usługi szkoleniowe i doradcze m.in. z zakresu procedury kontroli biznesowej, rachunkowości, audytu podatkowego, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nieprawidłowościom i oszustwom, a także analizy śledczej.

E-Mail: sekretariat@kikb.pl | Tel: +48 22 777 40 80 | WWW: kikb.pl

Wex Facility Management zapewnia usługę zarządzania obiektami dostosowaną do konkretnych wymagań naszych klientów, od częściowego zarządzania po obszerny komercyjny pakiet. Wyprzedzamy rynek dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu i naszych usług w zakresie nieruchomości komercyjnych. Zarządzamy powierzchniami biurowymi, wspieramy przemysł produkcyjny, jednocześnie eliminujemy przestoje związane z produkcją. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. E-Mail: biuro@wexfm.pl | Tel: +48 796 210 115 | WWW: www.wexfm.pl

Partnerzy Srebrni


Fundacja Team400 zajmuje się promocją prozdrowotnej aktywności i kultury fizycznej ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska.Przy współpracy z wieloma instytucjami prywatnymi i publicznymi realizuje liczne programy edukacyjne, usprawniające, motywacyjne i leczniczo-terapeutyczne.

Partnerzy Koncertu – 20.06.2019


Firma Orliman powstała w latach 30-tych XX wieku, na południu Hiszpanii w Valencji, jako firma rodzinna. Przedmiotem jej działalności było holistyczne podejście do pacjenta począwszy od diagnostyki ortopedycznej poprzez poradę lekarską do indywidualnego wytwarzania i doboru środków zaopatrzenia ortopedycznego.

Partnerzy Medialni