Partnerzy


Partnerzy


Partnerzy Instytucjonalni


Partnerzy VIP


Mi-Studio to firma, która już od 2003 roku doradza i pomaga przedsiębiorcom z całej Polski. Mi-Studio budują specjaliści dziedziny ekonomi i finansów, PR-u i marketingu oraz prawa. Nasza firma może pochwalić się wieloletnią praktyką zarządzania biznesem w różnych branżach, począwszy od przemysłu i usługi, po działalność artystyczną. Nasz oferta skierowana jest głównie do firm, które działają już wiele lat polskim rynku, a doświadczają w tym momencie dużych trudności. Otwarci jesteśmy również na autorów Start Up-ów, dla których w początkowym okresie wchodzenia na rynek, możemy zapewnić wszelkie konieczne instrumenty, jakimi dysponuje nasza firma. Poza działalnością czysto biznesową angażujemy się w projekty promujące Wrocław i Dolny Śląsk. Również w tym celu powołaliśmy Fundację Rozwoju Kultury we Wrocławiu i działający przy niej Klub Biznesu. E-Mail: biuro@mi-studio.com | Tel: +48 607 410 420 | WWW: www.mi-studio.com

Lody Carte d’Or to oryginalne i doskonałe połączenia smaków.Wysokiej jakości dodatki sprawiają, że lody Carte D’Or spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zaskakujące kompozycje smakowe to gwarancja niezwykłej przyjemności z każdą łyżeczką i prawdziwej rozkoszy dla podniebienia. Oryginalny kształt rozetek podkreśla wyjątkowy charakter lodów, którym naprawdę trudno się oprzeć. WWW: www.unilever.com

Pepsi Max, napój gazowany typu Cola o maksymalnym smaku, bez cukru. Sięgnij po Pepsi Max, której znaczenie wzrasta z roku na rok, dzięki ograniczeniu spożycia cukrów. Świat jest pełen ludzi i marek, którzy składają nam nierealistyczne obietnice, które nieczęsto są prawdziwe. Czas zignorować to i, podążać za własnym smakiem i odkryć coś, co jest prawdziwe w świecie bzdur. Nie idź na kompromisy i oczekuj maksymalnych doznań. Świetna formuła ZERO CUKRU nie wpływa na smak.

Przeprowadziliśmy wyzwanie smaku w 2021 r., a ich wyniki pokazują, że aż 62% Konsumentów wybrało Pepsi Max. Ciesz się smakiem Pepsi Max, Maximum Smaku, Zero Cukru.
WWW: https://pepsi.pl/warianty/pepsi-bez-kalorii/

Partnerzy Złoci


Froneri – nowa, dynamiczna, globalna spółka joint-venture w segmencie lodów i mrożonek. W październiku 2016 roku Nestlé i R&R z powodzeniem wprowadziły na rynek nową firmę joint-venture w sektorze lodów i mrożonek tworząc markę Froneri. Froneri łączy działalność Nestlé i R&R prowadzoną na rynku lodów w Europie, na Bliskim Wschodzie (z wyłączeniem Izraela), Argentynie, Australii, Brazylii, Filipinach i Południowej Afryce. Obejmuje również europejski rynek mrożonek Nestlé (z wyłączeniem pizzy i mrożonek na rynku detalicznym we Włoszech) oraz biznes mleczarskich produktów chłodniczych prowadzony na Filipinach. Obecnie Froneri działa w ponad 20 krajach na całym świecie, zatrudnia około 12 500 osób. Siedziba spółki znajduje się w Wielkiej Brytanii. Froneri buduje swoją pozycję, opierając się na doświadczeniu w branży i biznesie gwarantowanym przez Nestlé i R&R. Przewodniczącym rady nadzorczej został Luis Cantarell, wiceprezes Nestlé na Europę, Afrykę Północną i Bliski Wschód, a prezesem Ibrahim Najafi, wcześniej pełniący funkcję CEO R&R. WWW: www.scholler.com.pl/pl

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG. Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez 185 tys. km gazociągów. PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu.

ARP S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100-procentowym udziałem Skarbu Państwa. Wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, a także w realizacji procesów restrukturyzacji, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiej gospodarki.

Zgodnie ze swoim hasłem „Sharing Passion & Performance” grupa Yamaha pomaga wzbogacać życie ludzi każdego dnia. Od momentu założenia w 1887 roku zaoferowała światu bogaty zakres produktów i usług ukierunkowanych na dźwięk i muzykę, by wszędzie tworzyć emocje i inspiracje, radośnie podkreślając muzykę w życiu, edukacji i kulturze.

Coca‑Cola to najpopularniejszy i najchętniej kupowany napój gazowany w historii, jak również najlepiej znany produkt na świecie. W 2008 r. Coca‑Cola po raz ósmy z rzędu została uznana najcenniejszą marką świata. Międzynarodowa firma konsultingowa Interbrand oszacowała jej wartość na prawie 67 miliardów dolarów.
A wszystko zaczęło się 8 maja 1886 r., gdy dr John S. Pemberton, farmaceuta z Atlanty stworzył aromatyczny, zabarwiony karmelem syrop, który po wymieszaniu z wodą sodową sprzedawał z saturatora po pięć centów za szklankę. Do dziś Coca‑Cola jest wytwarzana wciąż w ten sam sposób. Bez dodatku konserwantów ani sztucznych aromatów.

Restauracja Letnia to niepowtarzalne miejsce we Wrocławiu dzięki atrakcyjnemu położeniu na terenie ZOO. Restauracja organizuje bankiety, wesele, pikniki, imprezy okolicznościowe, wieczory wigilijne i bale karnawałowe. „Letnia” to także oryginalne miejsce na organizację różnego rodzaju eventów. M.in. koncertów symfonicznych, recitali, konferencji i szkoleń, akcji promocyjnych, charytatywnych oraz turniejów.

Wspaniała obsługa, niepowtarzalny klimat restauracji i otoczenia po zmroku pozostawia niezapomniane wrażenia. W otoczeniu restauracji znajdują się podświetlane ogródki letnie na ok. 300 miejsc, stylowe, stałe grille. Oprócz tego trawnik piknikowy o pow. 800 mkw, a w sąsiedztwie staw z dzikim ptactwem i wybieg dla żubrów. Restauracja świadczy również sezonowo: od wiosny do jesieni, usługi gastronomiczne dla gości odwiedzających ZOO. Sala weselna Wrocław – Restauracja Letnia.

E-Mail: imprezy@letnia.com | Tel: +48 691 704 119 | WWW: Letnia.com

Krajowy Instytut Kontroli Biznesowej, to grupa specjalistów z różnych dziedzin prawa, ekonomii, rachunkowości i podatków, z doświadczeniem w instytucjach państwowych i renomowanych firmach doradczych. Świadczymy usługi szkoleniowe i doradcze m.in. z zakresu procedury kontroli biznesowej, rachunkowości, audytu podatkowego, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nieprawidłowościom i oszustwom, a także analizy śledczej.

E-Mail: sekretariat@kikb.pl | Tel: +48 22 777 40 80 | WWW: kikb.pl

Partnerzy Medialni


Partnerzy Koncertów


Partner koncertów w latach 2018-2020

Hotel Sofitel Wroclaw Old Town to zachwycające miejsce w samym sercu zabytkowego miasta Wrocławia, gdzie pełna życia lokalna kultura spotyka się z francuskim szykiem.

Hotel oferuje 205 pokoi, w tym 15 apartamentów, z których jeden ma 140m2 powierzchni. Strefa biznesowa również figuruje w ofercie hotelu obok komfortowo urządzonego foyer. Na wyjątkowe spotkania i uroczyste wydarzenia przeznaczonych jest 10 naturalnie nasłonecznionych i doświetlonych, w pełni wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych.

Partner koncertów II-IV 2019

WEX Facility Management jest prężnie rozwijającym się zespołem pochodzącym z różnych branż, które ściśle są od siebie zależne i pomagają nam w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie w sektorze zarządzania nieruchomościami.

Partner koncertu 20.06.2019

Firma Orliman powstała w latach 30-tych XX wieku, na południu Hiszpanii w Valencji, jako firma rodzinna. Przedmiotem jej działalności było holistyczne podejście do pacjenta począwszy od diagnostyki ortopedycznej poprzez poradę lekarską do indywidualnego wytwarzania i doboru środków zaopatrzenia ortopedycznego.

Partner koncertów w latach 2019-2021

Fundacja Team400 zajmuje się promocją prozdrowotnej aktywności i kultury fizycznej ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska.Przy współpracy z wieloma instytucjami prywatnymi i publicznymi realizuje liczne programy edukacyjne, usprawniające, motywacyjne i leczniczo-terapeutyczne.